«Инициатива»
Автовыкуп
Автозапчасти
Объявления автомобили
Объявления автозапчасти
Авто Актуально
Автомагазин - Shop.Avto


По сайту В интернете
23.09.09 Повідомлення прес-служби Департаменту ДАІ МВС України
ГлавнаяО насSMS с телефоном эвакуатораКонтакты
Главная / Авто Актуально / Автоновости / 23.09.09 Повідомлення прес-служби Департаменту ДАІ МВС України

23.09.2009 Повідомлення прес-служби Департаменту ДАІ МВС України

 

   Відповідно до вимог Закону України “Про виконавче провадження” довласників транспортних засобів, які вчасно не сплатили штрафів запорушення Правил дорожнього руху, застосовуюся санкції щодо поверненнязаборгованих ними коштів до державного бюджету шляхом оплатноговилучення їх автомобілів.
   Стаття 307 Кодексу про адміністративні правопорушення передбачає, щоштраф має бути сплачений порушником не пізніш як через 15 днів з днявручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження абоопротестування такої постанови - не пізніше 15 днів з дня залишенняскарги або протесту без задоволення.
   Статтею 299 КУпАП встановлено, що після закінчення строку зазначеного у статті 307 постанова підлягає примусовому виконанню.
   З метою примусового виконання постанови, у відповідності до вимогстатті 308 КУпАП, вона надсилається для виконання до відділу державноївиконавчої служби за місцем проживання, роботи, або замісцезнаходженням майна порушника.
   У порядку примусового виконання постанови з правопорушникастягується подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статтіКУпАП.
   Згідно статті 3 Закону України "Про виконавче провадження" державноювиконавчою службою підлягають виконанню постанови органів (посадовихосіб), уповноважених розглядати справи про адміністративніправопорушення у випадках передбачених законом.
   Якщо боржник у встановлений строк добровільно не сплатив штраф,згідно статті 30 Закону України "Про виконавче провадження", державнийвиконавець невідкладно розпочинає його примусове виконання.
   Статтею 4 цього Закону передбачено, що заходами примусовоговиконання, у першу чергу, є звернення стягнення на майно боржника(арешт майна та вилучення). Автомобілі вилучаються представникамидержавної виконавчої служби. При цьому можуть бути задіяні й працівникиДержавтоінспекції.
   Вилучені автомобілі передаються на штрафмайданчики, де зберігаютьсядо повного погашення власником заборгованості або до прийняттявідповідного рішення державною виконавчою службою.
   Така практика застосовується в усіх регіонах держави. Так, наДніпропетровщині було вилучено 29 автомобілів, власники якихзаборгували перед державою значні кошти. З них 14 осіб вже сплатилиштрафи й повернули свої транспортні засоби. Ще більше 10 авто, власникияких заборгували державі загалом понад 100 тисяч гривень, можуть бутивилучені найближчим часом.
   Представники державної виконавчої служби мають право самостійно (безрішення суду) не лише вилучати автомобілі у боржників, а й відповіднодо ст. 61 Закону України “Про виконавче провадження” реалізувати їхчерез спеціалізовані організації на підставі договорів шляхом продажуна прилюдних торгах, аукціонах. Після реалізації представникивиконавчої служби погашають борги перед державою, повертаючи власникузалишок коштів.

23 вересня 2009 року

Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України

 
 
 

Раcпечатано из сайта www.avtovikup.com.ua

 
 
(044) 362-82-82, (067) 441-58-33, avtovikup@ukr.net, 4599444@ukr.net
© 2007-2009 «Автовыкуп»
Rambler's Top100 UAvto - Сеть Региональных автомобильных Порталов Украины. Киев. Запорожье. Донецк. Одесса. Харьков. Днепропетровск. AVTOINDEX.COM Заправки и бензин. Топливные карты. AVTOINDEX.COM